Pronájem chaty Hracholusky

Chata Hracholusky pronájem u břehu. Po celý rok nabízíme pronájem ve zděné, zmodernizované a dobře vybavené rekreační chatě, vzdálené 20 metrů od břehu Hracholuské přehrady, v oblíbené lokalitě u Nového mostu. Ubytovat se zde může 4-6 osob ve dvou oddělených místnostech.

Do chaty Hracholusky se vstupuje přes zastřešenou verandu, na kterou navazuje plně vybavená kuchyně s linkou, dřezem (teplá i studená pitná voda), plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a klasickými kamny. Ve vedlejší, malé místnosti je lednice s mrazákem a jídelní stolek.

Největší místností v přízemí je obývací pokoj, o atmosféru se zde starají norská krbová kamna a pohodlí nabídne sedací souprava a dvě válendy. Díky novému LED televizoru, již nezmeškáte Vaše oblíbené sportovní přenosy a seriály. Po výstupu schodů vejdeme do velké podkrovní místnosti obložené dřevěnými palubky. V rozích místnosti stojí rustikální komoda, sedací souprava s křesly a dvě postele. Z podkroví je vstup na balkon, ze kterého je nádherný výhled na přehradu a její okolí.

Dnes již samozřejmostí snad každé chaty, tedy i té naší, je splachovací záchod a sprchový kout s teplou vodou. K uskladnění sportovního vybavení, například jízdních kol, slouží prostorná garáž. V ceně pronájmu je zapůjčení stabilní veslice s kapacitou až 5 osob. V těsné blízkosti chaty můžete využít vlastní ohniště, možné je také zapůjčení grilů a zahradního nábytku. Parkovací místa pro tři auta jsou přímo u chaty.

Pokud se budete chtít v okolí občerstvit, můžete využít hospody, která se nachází asi 400 metrů od chaty, potraviny najdete v blízkých Pňovanech, nebo v Čerňovicích.
Pobyt na chatě ocení především rybáři, vyznavači vodních sportů, houbaři, rodiny s dětmi, turisté, cykloturisté, zkrátka lidé, kteří vyhledávají nové zážitky, ale i pohodu u vody!

nabídka ubytování
„Ideální podmínky pro rybáře, byť více náročného, můžete najít i na naší rekreační chatě poblíž Nového mostu.“