Ubytování Hracholusky

Přehrada Hracholusky ubytování nejen pro rybáře u vody. Sháníte chatky Hracholusky? Pronajměte si raději celou chatu! Pronájem chaty Hracholusky u břehu. Léty osvědčená, zmodernizovaná a dobře vybavená patrová chata se nachází v oblíbené lokalitě u Nového (silničního) mostu.

V blízkosti stojí jen několik chat, a tak nabízí dostatek soukromí. Jezdí sem nejčastěji rybáři, rodiny s dětmi, ale i senioři a turisté. 300 m od chaty je i přístaviště parníku.

Ubytování Hracholusky možné po celý rok. V sezóně jen po celých týdnech. Kapacita chaty 4-6 osob v oddělených místnostech.

Do chaty se vstupuje přes zastřešenou verandu, na kterou navazuje plně vybavená kuchyně s linkou, dřezem (teplá i studená pitná voda), plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí a klasickými kamny.

chata-hracholusky

Ve vedlejší, malé místnosti je lednice s mrazákem a jídelní stolek. Největší místností v přízemí je obývací pokoj s krbovými kamny, pohodlí nabídne sedací souprava a dvě válendy.

Po výstupu schodů vejdeme do velké podkrovní místnosti obložené dřevěnými palubky. V rozích místnosti stojí rustikální komoda, sedací souprava s křesly a dvě postele, nechybí LED televizor. Z podkroví je vstup na balkon, ze kterého je nádherný výhled na přehradu a její okolí. Dnes již samozřejmostí snad každé chaty, tedy i té naší, je splachovací toaleta a sprchový kout s teplou vodou. K uskladnění sportovního/rybářského vybavení, slouží prostorná garáž.

chata-hracholusky

V ceně pronájmu je zapůjčení stabilní veslice s kapacitou až 5 osob, dále možnost placeného zapůjčení sportovního kajaku či kánoe.

V těsné blízkosti chaty můžete využít vlastní ohniště, k dispozici také gril a zahradní nábytek. Parkovací místa pro tři auta jsou přímo u chaty.

Neváhejte a užijte si klidnou dovolenou u vody na Hracholuskách!

chata-hracholusky

Více fotek chaty
„Ideální podmínky pro rybáře, byť více náročného, můžete najít i na naší rekreační chatě poblíž Nového mostu.“